Błażej Pluta - Mistrzostwa Świata Kuala Lumpur, Malezja 2009

modul by : camp26

Logowanie

Mathias na German Open

Drukuj PDF

Mathias Jambor zajął piąte miejsce na German Open, międzynarodowym turnieju rozgrywanym w taekwondo olimpijskim. Zawody w Niemczech to jeden z najmocniej obsadzonych zawodów w Taekwondo Olimpijskim. Zawody przeznaczone są wyłącznie dla zawodników

posiadających czarne lub czerwone pasy. W tegorocznej edycji udział wzięło 1200 zawodników z 55 krajów, nie zabrakło medalistów Mistrzostw Świata, czy Europy. Również w Niemczech sprawdzali swoją formę szczęśliwcy, którzy zakwalifikowali się na londyńską olimpiadę. Piąte miejsce to duże osiągnięcie naszego zawodnika. Wygrał dwie walki: z reprezentantem Kadry Narodowej Słowacji i Niemiec. W walce o brąz uległ Niemcowi tureckiego pochodzenia. Zabrakło troszkę umiejętności w walce z utytułowanym przeciwnikiem, ale nad tym będziemy jeszcze pracować.