Błażej Pluta - Mistrzostwa Świata Kuala Lumpur, Malezja 2009

modul by : camp26

Logowanie

Bratysława Open

Drukuj PDF

W miniony weekend zawodnicy Opolskiego Klubu Taekwondo brali udział w międzynarodowym turnieju taekwondo olimpijskiego - Bratysława Open. Do zawodów zgłosiło się prawie 700 zawodników, a wśród nich czterech reprezentatnów OKT: Natalia Waluś, Mathias Jambor, Piotr Zieliński i Paweł Junik. Udział w zawodach był nagrodą za dotychczasowe osiągnięcia, jednocześnie był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się finałami Mistrzostw Polski. Selekcja zawodników okazała się słuszna, gdyż ze stolicy Słowacji wróciliśmy z trzema medalami. Mathias Jambor - senior- w kategorii -58 kg wywalczył złoty medal, Piotr Zieliński - junior młodszy- w kategorii -53 kg wywalczył złoty medal, natomiast seniorka Natalia Waluś w kategorii -57 kg zdobyła brąz. Gratulujemy.